Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Nosonek, plastry aromatyczne, 5 sztuk

Nosonek, plastry aromatyczne, 5 sztuk

  • Plastry zawierające kompozycję olejków eterycznych dla dzieci powyżej 18. miesiąca życia i dorosłych
15,99 zł
brutto / szt.
z
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Bezpieczne zakupy

Nosonek, plastry aromatyczne

Z olejkiem eukaliptusowym, opakowanie: 5 sztuk


Nosonek, plastry aromatyczne to produkt zawierający kompozycję olejków eterycznych, uwalniających się do 8 godzin po otwarciu saszetki. Przeznaczony dla dzieci pow. 18. miesiąca życia i dorosłych.


ZAWARTOŚĆ OLEJKÓW: olejek z mięty polnej (Mentha arvensis), olejek lawendowy grosso (Lavandula hybrida), olejek z rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus offcinalis), olejek z lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia), olejek z sosny zwyczajnej (Pinus sylvestris).

SKŁADNIKI: olejek z mięty polnej (Mentha arvensis), olejek lawendowy grosso (Lavandula hybrida), olejek z rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus offcinalis), olejek z lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia), olejek z sosny zwyczajnej (Pinus sylvestris), linalol, limonen, geraniol, kumaryna.

SPOSÓB UŻYCIA: otworzyć saszetkę i wyjąć plaster, odkleić zabezpieczającą folię ochronną i przykleić plaster na suche ubranie – na wysokości klatki piersiowej, w odległości 30 cm od twarzy, docisnąć plaster, aby nie odkleił się w trakcie użytkowania, po 8 godzinach plaster odkleić i wyrzucić. Każdy plaster jest jednorazowego użytku.

OSTRZEŻENIA: może powodować reakcję alergiczną skóry, działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki; działa drażniąco na skórę, dokładnie umyć ręce po użyciu, w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza; unikać uwolnienia do środowiska; przed użyciem przeczytać etykietę; tylko do użytku zewnętrznego; preferowane delikatne materiały. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRA: umyć dużą ilością wody. Nie zbliżać do ust ani do nozdrzy. Szkodliwy w przypadku połknięcia. Skonsultuj z lekarzem w przypadku: przypadkowego połknięcia, ciąży lub karmienia piersią. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik.

PRZECHOWYWANIE: przechowywać w temperaturze poniżej 30 st. C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Trzymać z dala od źródła ciepła.

PRODUCENT: NTRADE Sp. z o.o., ul. Kolejowa 5A, 58-124 Marcinowice, UFI: RKU1-R1G3-X00R-JMMA

Symbol
9097598
Kod producenta
5904960015119
Seria
Zawartość
5 sztukWięcej
Waga towaru w gramach
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel